Přeskočit na obsah

Tým BCDZ

Program na únor

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 7. 2. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ÚT – 7.2. od 13.00 hod „Muzikoterapie“ PO – 13.2. od 10.00 hod. „Valentýnské tvoření se Stáňou“ – vezměte s sebou prosím malé skleněné zavařovací skleničky nebo skleničky ze svíček ST – 15.2. od 10.00 hod. „Stolní hry s Michalem a Elenou“ ÚT – 21.… Číst dále »Program na únor

Program na leden

UPOZORNĚNÍ !!! V tomto měsíci z organizačních důvodů je zrušena edukační skupina s MUDr. Raszkou, tj. ČT – 19.1. od 13.00 hod. Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: PO – 9.1. od 9.30 hod. sraz na BCDZ „Procházka podél řeky Ostravice s Helen“ ÚT – 10.1. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 11.1. od 10.00 hod. „Trénink… Číst dále »Program na leden

Program na prosinec

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 7.12. sraz na BCDZ ve 12.45hod. „Nahlédnutí do Betlémské stáje“ ČT – 8.12. od 10.00hod. „Vánoční pečení s Domčou N. a zpívání vánočních koled s Jarkem Š. za doprovodu kytary“ ÚT – 13.12. od 10.00hod. „Vánoční tvoření se Stáňou“ PO – 19.12. sraz na BCDZ v 9.30hod. „Adventní procházka ke stromečku“ ÚT – 20.12.… Číst dále »Program na prosinec

Program na listopad

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ PO – od 14.00 hod. „Psychogymnastika“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 2.11. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ČT – 3.11. od 13.00 hod. „Edukační skupina k psychózám pro rodinné příslušníky s MUDr. Raszkou“ ÚT – 8.11. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ČT – 10.11.od 10.00 hod.  „Tvoření se Stáňou“ PÁ – 11.11. „Výlet na Hukvaldy“ sraz v 9:00… Číst dále »Program na listopad

Program na říjen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ PO – od 14.00 hod. „Psychogymnastika“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 5.10. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 12.10. od 10.00 hod. „Společné tvoření s Katkou L.“ ÚT – 18.10. od 10.00 hod. „Tvoření, malování s Katkou L.“ ST – 19.10.od 10.00 hod.  „Cvičení s Katkou L.“ ÚT – 25.10. od 10:00 hod. „Muzikoterapie“ ČT – 27.10. od 10:00… Číst dále »Program na říjen

Program na září

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 7.9. od 10.00 hod. „Tvoření a malování s Katkou L.“ PO – 12.9. od 10.00 hod. „Společné vaření s Domčou“ ČT – 15.9. od 16.00 hod. „Muzikoterapie“ PÁ – 16.9. „Duše na dlani – akce ve Faunaparku“ sraz na BCDZ v 8:30hod. Dopolední program: beseda s MUDr. Dobrou, příběh zotavení.                             Odpolední program (v režii každého individuálně):psychohygiena, kulturní bloky… Číst dále »Program na září

Program na srpen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 10.8. od 10.00 hod. „Tvoření a malování s Katkou L.“ ČT – 11.8. od 10.00 hod. „Kváskování – přednáška s klientkou Jarkou“ ÚT – 16.8. sraz na BCDZ v 9:30 hod. „Procházka k Hájku s Katkou L. a Pájou H.“ ST – 17.8. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ČT – 25.8. od 16.00… Číst dále »Program na srpen