Přeskočit na obsah

Aktuality

Program na srpen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: PO – 7.8. „Procházka kolem řeky Ostravice“ –  sraz u vlakového nádraží ve Frýdku-Místku v 9.00hod.

Program na červenec

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: PO – 10.7. „Výlet na Olešnou“ – sraz u vlakového nádraží ve Frýdku-Místku v 8.55hod.

Program na červen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: PO – 12.6. od 10.00hod. „Tvoření s Ivet“ ST – 14.6. od 10.00hod. „Cvičení s Katkou L.“ PO – 19.6. od 10.00hod. „Tvoření kamínků s Jarmilou“ ST – 28.6. od 10.00hod. „Cvičení s Katkou L.“

Pogram na květen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 10.5. „Procházka okolo přehrady Baška“ – sraz na zastávce Frýdek, Na Veselé v 8:25 hod. ÚT – 30.5. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“

Program na duben

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 4. 4. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 12. 4. od 13:00 hod. „Tvoření se Stáňou a Ivet“ (s sebou 10 Kč na materiál) ČT – 13. 4. od 13:00 „Edukační skupina pro klienty s MUDr. Raszkou“ ÚT – 18. 4. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ÚT – 25.… Číst dále »Program na duben

Program na březen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 7.3. od 10.00hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 15.3. od 10.30hod. „Stolní hry s Michalem a Elenou“ (možnost si vzít s sebou vlastní hru) PO – 20.3. sraz v 9.00hod. na BCDZ „Procházka Štandl s Gabkou a Helen“ ÚT – 21.3. od 10.00hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 22.3. od 10.00hod. „Muzikoterapie“

Program na únor

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 7. 2. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ÚT – 7.2. od 13.00 hod „Muzikoterapie“ PO – 13.2. od 10.00 hod. „Valentýnské tvoření se Stáňou“ – vezměte s sebou prosím malé skleněné zavařovací skleničky nebo skleničky ze svíček ST – 15.2. od 10.00 hod. „Stolní hry s Michalem a Elenou“ ÚT – 21.… Číst dále »Program na únor

Program na leden

UPOZORNĚNÍ !!! V tomto měsíci z organizačních důvodů je zrušena edukační skupina s MUDr. Raszkou, tj. ČT – 19.1. od 13.00 hod. Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: PO – 9.1. od 9.30 hod. sraz na BCDZ „Procházka podél řeky Ostravice s Helen“ ÚT – 10.1. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ST – 11.1. od 10.00 hod. „Trénink… Číst dále »Program na leden

Program na prosinec

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 7.12. sraz na BCDZ ve 12.45hod. „Nahlédnutí do Betlémské stáje“ ČT – 8.12. od 10.00hod. „Vánoční pečení s Domčou N. a zpívání vánočních koled s Jarkem Š. za doprovodu kytary“ ÚT – 13.12. od 10.00hod. „Vánoční tvoření se Stáňou“ PO – 19.12. sraz na BCDZ v 9.30hod. „Adventní procházka ke stromečku“ ÚT – 20.12.… Číst dále »Program na prosinec

Program na listopad

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ PO – od 14.00 hod. „Psychogymnastika“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 2.11. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ČT – 3.11. od 13.00 hod. „Edukační skupina k psychózám pro rodinné příslušníky s MUDr. Raszkou“ ÚT – 8.11. od 10.00 hod. „Cvičení s Katkou L.“ ČT – 10.11.od 10.00 hod.  „Tvoření se Stáňou“ PÁ – 11.11. „Výlet na Hukvaldy“ sraz v 9:00… Číst dále »Program na listopad