Přeskočit na obsah

Nezařazené

Program na srpen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 10.8. od 10.00 hod. „Tvoření a malování s Katkou L.“ ČT – 11.8. od 10.00 hod. „Kváskování – přednáška s klientkou Jarkou“ ÚT – 16.8. sraz na BCDZ v 9:30 hod. „Procházka k Hájku s Katkou L. a Pájou H.“ ST – 17.8. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ČT – 25.8. od 16.00… Číst dále »Program na srpen

Program na červenec

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ST – 20.7. od 13.00 hod. „Povídání s psychiatrem BCDZ“ s MUDr. Raszka Nepravidelné skupinové aktivity: ČT – 14.7. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ST – 20.7. od 10.00 hod. „Tvoření s Katkou L.“ ČT – 21.7. sraz na zastávce Frýdek, žel.st. v 9:45 hod. „Výlet na Satinské vodopády“ s Helen a Andrej ČT – 28.7. od 10.00 hod.… Číst dále »Program na červenec

Program na červen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ST – 15.6. a 29.6. od 13.00 hod. „Povídání s psychiatrem BCDZ“ s MUDr. Raszka Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 8.6. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ST – 15.6. od 10.00 hod. „Tvoření – Na vlnách…s klientkou Stáňou“ ČT – 16.6. sraz na zastávce Frýdek, Slezská v 8.50 hod. „Výlet na Prašivou“ s Helen a Gabkou ČT – 16.6.… Číst dále »Program na červen

Program na květen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ČT – 5.5. a ST – 18.5. od 13.00 hod. „Povídání s psychiatrem BCDZ“ s MUDr. Raszka a peerkou Andrej PO – 23.5. od 16.30 hod. „Skupina pro rodinné příslušníky“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ČT – 5.5. od 10.00 hod. „Tvoření“ s Katkou L. ST – 11.5. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ČT – 12.5. od… Číst dále »Program na květen

Program na duben

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ST – 6.4. a 20.4. v 13.00 hod. „Povídání s psychiatrem BCDZ“ s MUDr. Raszka PO – 11.4. od 17.30 hod. „Skupina pro rodinné příslušníky“ s  MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 6.4. od 10.00 hod. „Společné vaření s Andrej“ ČT – 7.4. od 10.00 hod. „Velikonoční tvoření“ ST – 13.4. od 10.30 hod. „Tvoření travňáku“ s Katkou… Číst dále »Program na duben

Program na březen

Pravidelné skupinové aktivity: PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ČT – 7.3. od 17:30 hod. „Skupina pro rodinné příslušníky“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 8.3.od 10 hod. „Nácvik práce na počítači“ ST – 9.3. od 10 hod. „Tvoření 3D obrázků“ ČT – 17.3. od 10:00 hod. “ Společné vaření s Andrej“ ÚT – 22.3.od 10 hod. „Nácvik práce na počítači“ ST – 23.3.… Číst dále »Program na březen

Program na únor 2022

Pravidelné skupinové aktivity: PO – od 10.30 hod. (1x za 14 dní) uzavřená psychoterapeutická skupina s MUDr. Dobrou ÚT – od 14 hod. „Psychogymnastika„s MUDr. Dobrou PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ ČT – 3.2. od 18:00 hod. „Skupina pro rodinné příslušníky“ s MUDr. Dobrou Nepravidelné skupinové aktivity: ST – 2.2. od 10 hod. „Tvoření obrázků“ s Katkou ÚT – 8.2. od 10 hod. „Nácvik práce… Číst dále »Program na únor 2022

Lednový program

Pravidelné skupinové aktivity: PO – od 10.30 hod. (1x za 14 dní) uzavřená psychoterapeutická skupina s MUDr. Dobrou ÚT – od 14 hod. „Psychogymnastika„s MUDr. Dobrou PÁ – od 10.30 hod. „Relaxace“ Nepravidelné skupinové aktivity: ÚT – 11.1. od 10 hod. „Nácvik práce s počítačem“ ST – 19.1. od 10hod. „Společné vaření s Andrej“ ČT – 20.1. od 16 hod. „Muzikoterapie“ ÚT – 25.1. od 10… Číst dále »Lednový program